Do klubowiczów PTM VW BUS

to takie miejsce, co jak ktoś do kogoś będzie miał żal, żeby się nie lać jak te "ssaki leśne" pod latarnią ... no wicie, rozumicie ;-)

Moderator: t90

Awatar użytkownika
strażakptm
Porucznik
Porucznik
Zodiac: Libra

Re: Do klubowiczów PTM VW BUS

Postautor: strażakptm » 18 cze 2011, 15:09

Kiz pisze::jedi: Witam Was Wszystkich !!! Ludzie, a może już czas zakończyć te spory itd... Miałem któregoś dnia rozmowę z kolesiem któego próbowałem wciągnąć do Nas ... i zgadnijcie co mi odpowiedział. Może już czas zakopać wszelkie topory wojenne? Wiem że nigdy nie będzie jak kiedyś ale nie szkoda Wam czasu i tego co kiedyś Razem zrobiliście !

Dzięki za przeczytanie Pozdro 4 All KIZ :amen:

Ja się dopisuje do tegoco Darek napisa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hi: :good: :drinks: :hi:

Warszawa czerwony multiwan 2,1 DJ . białe cartago 1,6 TD

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Postautor: magnum » 18 cze 2011, 23:31

:clap: No bardzo piekny referat i rozmydlenie tematu !!!
Przez 8 mies. to my czekamy , az sie "zepniecie" do sprawozdania !!!
Grillbusem sie nieszczyce ,tylko ciągniemy go jako reklame PTM,u (niemoje są najwieksze reklamy na nim) , i kupczyłem ,nie swoim towarem ,tylko ponoć klubowym.Błedow nie bede wam wytykał , bo ludzką rzeczą jest sie mylic ,lub o czym zapomnieć ,a pozatym nie O TO CHODZI
I to nie do mnie ,dzidek pił personalnie, notabene ,nie poraz pierwszy .
Gerard to, Gerard tamto , a jak Gerard zaczą sie interesować to "Gerard ma tu ch...j do powiedzenia ," tak się postepuje z lojalnymi klubowiczami?
"załatwiając wszystko z czego również ty korzystałeś : koszulki, bluzy polary,gadżety,sprzęt nagłośnieniowy,tworzyły stronę,robiły rezerwacje, naklejki zlotowe,klubowe,załatwiały nagrody,dyplomy, ogólnie organizowały zloty i inne imprezy,etc ??? "
Płaciłem za wszystko pokornie , a teraz zostały nam tylko polary z tego wszystkiego, jaki sprzęt nagłośnieniowy ???spalony Gienkowy piecyk!!!
Oczywiscie ze mówiłaś ze masz już dośc ,że sie już narobiłaś przy klubie (tak ładniej brzmi), trzeba było zrobić wybory jak to wcześniej bywało i przekazac organizację innym, a samemu np.pomagać nowym (z racji stażu )lub być biernym uczestnikiem na zlotach.
Troche priorytety wam sie rozjechały, my jezdzimy kantami (bo je lubimy a nie ze ,niestac nas na coś innego),a nie z nich żyjemy
I prosze nie mieszaj dobrej zabawy na zlocie , z zarządzaniem klubem
Juz niecierpliwie czekam na spotkanie

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Ania-westfalia
Kapral
Kapral

Postautor: Ania-westfalia » 19 cze 2011, 4:13

Wiesz...ręce mi opadły.
Pluj świni w twarz a ona powie, że deszcz pada.
Tyle tytułem wstępu.

"No bardzo piękny referat i rozmydlenie tematu !!!"-
Rozmydlenie tematu? Chyba czytelniej nie można było napisać, żeby zrozumieć istotę sprawy.
"Przez 8 mies. to my czekamy , az sie "zepniecie" do sprawozdania"-
A wspomniałeś mi KIEDYKOLWIEK od momentu mojej rezygnacji (czyli 8 -m-cy), że jest taka potrzeba?
"... i kupczyłem ,nie swoim towarem ,tylko ponoć klubowym"-
Zupełnie Nie rozumiem.
"Błedow nie bede wam wytykał..."-
a kimże jesteś żeby to robić???
"I to nie do mnie ,dzidek pił personalnie, notabene ,nie poraz pierwszy "-
Nie powołuj się w kółko na wypowiedz Dzidka. Złapałes się tego postu jak tonący brzytwy i nie możesz puścić. Dzidek to honorowy gość i w przeciwieństwie do ciebie po napisaniu postu i zrozumieniu nieścisłości, potrafił zadzwonić i wyjaśnić, o co mu chodziło w tym wpisie. Zapewniam cie, że nie o składkę i brak zaproszenia na sylwestra.
Oto cytat z radomskiej :
"Wysłany: 16-06-2011, 00:17
Myślę że już zostało WSZYSTKO WYJAŚNIONE I NAPISANE .

LEGITYMACJĘ ZOSTAWIAM SOBIE NA PAMIĄTKĘ I ŻADNEJ KASY NIE CHCĘ.

Proszę Moderatorów o zamknięcie tematu.

Dziękuję Dzidzio."
"Gerard to, Gerard tamto..."-
A kto cie o cokolwiek prosił? To ty pytałeś w kółko co dalej. I co? i nic... dwa lata ci się zeszło nim zebrałeś się do kupy. A teraz przypisujesz sobie nie wiadomo co.
"a jak Gerard zaczą sie interesować to "Gerard ma tu ch...j do powiedzenia ," tak się postepuje z lojalnymi klubowiczami?" -
A kto ci "uprzejmie" doniósł, że tak mówię?A jak by ci powiedzieli, że wygrałam siódemkę w totolotka to też byś uwierzył?
"załatwiając wszystko z czego również ty korzystałeś : koszulki..."-
A gdzie tam było napisane, że chodzi o środki trwałe ptm? W DODATKU POKRYTE ZE SKŁADEK. Jak nie pojąłeś to wyjaśnię: chodziło o przykładowe sprawy do załatwienia!
"Płaciłem za wszystko pokornie , a teraz zostały nam tylko polary z tego wszystkiego"-
To gdzie posiałeś koszulki, kubki itp. jakie zostały po zlocie w Mosinie ???(VI 2010) . Przecież osobiście mi opowiadałeś w lipcu 2010, po powrocie z jakiegoś zlotu busów, że zaangażowany w powiększenie zasobów klubowej kasy z poświeceniem sprzedawałeś te rzeczy! ( o których mówisz teraz, że ich niema).
Mało tego: w Rutce, czy Rudce osobiście twoja żona (w obecności wszystkich zebranych) mówiła ile kasy zebrałeś miedzy innymi z tej sprzedaży. Zresztą argumentując tym twoje zaangażowanie w sprawy klubu. ZAPOMNIAŁO SIĘ???, CZY MOŻE NA SIŁĘ PRAGNIESZ ZROBIĆ Z KOGOŚ ZŁODZIEJA??? O ile dobrze pamiętam, z Mosiny zabrałeś wszystkie klubowe rzeczy TY lub Marcin busmar. ( jak pisałam powyżej : o ile dobrze pamiętam).

"jaki sprzęt nagłośnieniowy ???spalony Gienkowy piecyk!!!"-
Masz wybiórczą pamieć, bo tańcowałeś i bawiłeś się m.in. przy karaoke , ale chyba nie przy spalonym Gieńkowym piecyku?( może jednak o czymś nie wiem...)
"Oczywiscie ze mówiłaś ze masz już dośc ,że sie już narobiłaś przy klubie (tak ładniej brzmi), trzeba było zrobić wybory..."-
A czy ptm to mój prywatny klub??? Przede mną w hierarchii zarządu było co najmniej trzech ważniejszych członków. Zwoływanie zarządu należało do prezesa lub jego zastępców itp. Jak się za coś bierzesz i dyskutujesz w danym imieniu , to zapoznaj się choćby ze statutem .
"Troche priorytety wam sie rozjechały, my jezdzimy kantami..."-
Ptm nie został stworzony dla użytkowników vw t3, tylko MIŁOŚNIKÓW.To jest PTM VW BUS, A NIE PTU VW BUS. Jednak, skoro tak twierdzisz to powiedz to wprost jednemu Jackowi, Drugiemu Jackowi ,Siwemu ,Adamowi etc . Dodam, że miedzy innymi oni , gdy tylko mogli - płacili składki na rzecz ptm.
" (bo je lubimy a nie ze ,niestac nas na coś innego)" -
Znów przypisujesz mi nie moje stwierdzenia?
"a nie z nich żyjemy "-
Pijesz do tego, że Robert od lat prowadzi warsztat samochodowy? A i owszem prowadzi . Robi wszystkie marki, a specjalizacje ma VW .
Czy z tego żyje ? - zgadza się. TY ROBISZ DOKŁADNIE TO SAMO - MASZ WARSZTAT, ROBISZ POJAZDY, VW TAKŻE I Z TEGO ŻYJESZ.
( Oj jojoj... chyba się zagalopowałeś w tym stwierdzeniu).

"I prosze nie mieszaj dobrej zabawy na zlocie , z zarządzaniem klubem"-
Niestety nie mogę nie mieszać. Byłam członkiem zarządu i uczestnikiem zlotów jednocześnie. Po za tym o jakiej dobrej zabawie piszesz? Przecież my rozwaliliśmy ptm, wygnaliśmy chamstwem członków, więc kto się dobrze bawił? TY?

Tylko sprostowania i sprostowania. Nie masz już dość pisania tych bredni?
Jak dla mnie, możesz mi przypisać nawet wybuch II wojny światowej , katastrofę smoleńską i kradzież Krzyża z przed Pałacu Prezydenckiego.
Jestem silna, a co mnie nie zabije to wzmocni.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
magnum
Generał
Generał
Zodiac: Taurus

Postautor: magnum » 19 cze 2011, 8:36

Jak narazie to tobie plują w ...(sama sobie wpisz w co)
Jezeli twoim zdaniem honorowy człowiek wypisuje oszczerstwa ,a póżniej dzwoni mówi każdemu co innego to gratuluje, bo obracanie się w takim towarzystwie przestało nas bawić .
Powiem tylko że nikt nie ma odwagi WAM powiedzieć wprost ,co o WAS myślą ,ale lizanie dupy mają opanowane do perfekcji.
Na zebranie w Rudce , nieprzyjechali ludzie którzy WAM najwiecej zarzucają ,tylko oczywiście za plecami.
Zarzucasz innym że nieczytają ze zrozumieniem , a do ciebie nietrafia nawet w podpunktach
"A czy ptm to mój prywatny klub??? Przede mną w hierarchii zarządu było co najmniej trzech ważniejszych członków. Zwoływanie zarządu należało do prezesa lub jego zastępców itp. Jak się za coś bierzesz i dyskutujesz w danym imieniu , to zapoznaj się choćby ze statutem ."
Ostatnimi czasy tak sie zachowywałaś , jak by był WASZ prywatny i dla tego zaczeło sie to niepodobać innym ,i zaczeli odchodzić
"ZAPOMNIAŁO SIĘ???, CZY MOŻE NA SIŁĘ PRAGNIESZ ZROBIĆ Z KOGOŚ ZŁODZIEJA??? "
Ja bym to ują inaczej .
"Masz wybiórczą pamieć, bo tańcowałeś i bawiłeś się m.in. przy karaoke , ale chyba nie przy spalonym Gieńkowym piecyku?( może jednak o czymś nie wiem...)"
Wyszło na to ,że to wasz prywatny sprzęt.
"Mało tego: w Rutce, czy Rudce osobiście twoja żona (w obecności wszystkich zebranych) mówiła ile kasy zebrałeś miedzy innymi z tej sprzedaży. Zresztą argumentując tym twoje zaangażowanie w sprawy klubu"
Bo naszym zdaniem tak to powinno się to odbywac .
Zrobiliście z nas swoich wrogów ,bo mieliśmy inne zdanie niż ty !
A brednie sie wylewają z twoich wypowiedzi

ZNOWU DZIAŁA !!! :) http://www.vwbusptm.com.pl/index.html 501 dziewięćset pięćdziesiąt pięć czterysta dwa

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
zorro
Pułkownik
Pułkownik
Zodiac: Scorpio

Postautor: zorro » 19 cze 2011, 11:03

hmm tak czytam i czytam,na zlocie w Sulistrowiczkach kupilem 2 koszulki i 1 kubek ,na wiecej kasy nie starczyło :drinks: ,czy to były te z Mosiny żeczy?jak cos to mogę zwrócic?

Obrazek
Jezdze:T3-MULTIVAN-HANOVER EDITION 1990 (1,9 TDI 1Z "160KM" + ASS)
tel:sony-ericson
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Ania-westfalia
Kapral
Kapral

Postautor: Ania-westfalia » 19 cze 2011, 11:32

Tak. Pewnie to te pozostałe ze zlotu w Mosinie. Zwrócić nie musisz, bo legalnie kupiłeś... coś o czym magnum pisze, że nie miał ,nie widział , bo ktoś ukradł.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Ania-westfalia
Kapral
Kapral

Postautor: Ania-westfalia » 19 cze 2011, 11:39

Co do wcześniejszego postu:
Widzę geruś, że zaczynasz się mocno irytować i bardzo cie bodzie to co piszę.
Pewnie i plują...maja prawo. Szczególnie, ci tobie podobni, a głównie ci , których z rożnych powodów wyeliminowalismy ze swojego towarzystwa.
Nam nikt nie musi dupy lizać, ponieważ tworzymy z ludzmi zdrowe relacje, oparte na szacunku i dobrze pojetym koleżeństwie.
Co do sprzętu. Nie wyszło na to, że był nasz prywatny. Pojmij wreszcie ,że to, co kupione za prywatne pieniądze-jest PRYWATNE. A że z dobrej woli wożone na publiczny użytek, nie oznacza, że staje się własnoscią publiczną. Skoro uważasz inaczej to czas sie leczyć.

Co do "prywatnego" klubu. Dokładnie widać kto tu tworzy prywatny klub.
Wytykanie jednym "lizania dupy" , a drugim fauszu i dwulicowości tylko dlatego ,że podejrzewasz, iż przyznają rację twojemu przeciwnikowi w dialogu świadczy tylko o tobie i poziomie jaki prezentujesz.

Co do dalszej części twojego tekstu. Widzę, że wyznajesz zasadę "Chwalmy pana, a będziemy wychwaleni" szkoda tylko, że zapomniałeś napisać gdzie masz kase ze sprzedaży koszulek i resztę klubowych rzeczy.

Wrogów ( co ewidentnie wynika ze wszystkiego co piszesz) z nas zrobiliście wy. Dorabiając do absolutnie wszystkiego własną ideologię I ROBIĄC Z NAS WUJKA SAMO ZŁO.
My, usunelismy sie z afisza dawno temu i nie mieliśmy ,a szczególnie ja, innego zdania niż wy. A wiesz czemu? bo NIE ZNAŁEŚ naszego zdania. WIĘC SKĄD WIESZ, ŻE BYŁO INNE?
I choćbys się skichał i zczewieniał ze złości prawda jest prawdą.

NIE JA ZACZEŁAM TĘ PODJAZDOWĄ WOJENKĘ .BRONIĘ SWOICH RACJI, BO TO NATURALNA POSTAWA CZŁOWIEKA. NA DZIEŃ DZISIEJSZY UWAŻAM, ŻE NAPISAŁAM JUŻ WSZYSTKO CO CHCIAŁAM NAPISAĆ . DALSZE KONTYNUOWANIE TEMATU JEST CHYBA BEZPODSTAWNE, TYM BARDZIEJ, ŻE "ROZMOWA" ROBI SIĘ ŻENUJĄCA, A NIE CHCĘ ZNIŻAĆ SIĘ DO TEGO POZIOMU.
WIELKA SZKODA TYLKO , ŻE NIE MIAŁEŚ ODWAGI POWIEDZIEĆ TEGO WSZYSTKIEGO WPROST, TYLKO CHOWASZ SIĘ ZA MONITOREM WŁASNEGO KOMPA PO TCHÓRZOWSKU ATAKUJĄC Z ZZA WINKLA.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Postautor: t90 » 19 cze 2011, 13:22

Anno, z całym szacunkiem, ale po pierwsze stonuj, bo to Ty (a może Robert) bez potrzeby zaczęliście drążyć ten temat. Dzidek napisał co napisał. Potem próbował wyjaśnić sytuację dwa rzy. niestety, wskazał na Ciebie.

Z tego co widzę, jest dużo rzeczy nie wyjaśnionych w PTM. Nie wiem i nie chcę wiedzieć kto jest Prezesem, Nadzorcą czy czym tam. Ale ta osoba (czy też osoby) powinna się rozliczyć przed klubowiczami z każdej decyzji. Rozliczyć, tzn. zwyczajnie powiedzieć, zdać relację, wykazać kwotę ze składek, wydatki ... Jak rozumiem to ty powinnaś to zrobić. Zrób to, zamknij ten temat i rób swoje dalej. W przeciwnym wypadku nie dziw się, że są pretensje. Musisz zrozumieć, ze w momencie podjęcia się pełnienia jakiejś tam funkcji zobligowałaś się też do rozliczenia z każdej decyzji.

Dzidzio, Gerard głośno wyrazili swoje niezadowolenie. Spora grupa osób mówi o tym, ale nie udziela się na forum.

Więc jeśli jesteś faktycznie osobą tak poważną i poukładaną jak piszesz, rozliczysz się. Zrobisz tak, bo osoba publiczna musi tak robić. Nie zrobisz, może przylgnąć do Ciebie całkiem nieprzyjemna łatka.

A Gerard myślę ze poczeka jeszcze kilka dni.

To by było na tyle. Następne co bym chciał zobaczyć to wiadomość o rozliczeniu, odwołaniu, powołaniu ...

Z Bogiem.

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
Ania-westfalia
Kapral
Kapral

Postautor: Ania-westfalia » 19 cze 2011, 17:15

Marku. Nie muszę stonować, bo się nie unoszę. Na post Dzidka zareagowałam, co powinno być zrozumiałe. Wyraziłam tez chęć nie łączenia mnie z ptm z osobistych pobudek, które bardzo ogólnie wyjaśniłam . Znam wielu, którzy się z nimi zgadzają- choć chcą pozostać anonimowi (kilku na moją prośbę, bo nie chcę by ludzie kłócili się w nie swojej sprawie) Pozostałą resztę, udowadnianie sobie win, nie ja zaczęłam.

Zdecydowanie zgadzam się, że pozostało wiele rzeczy do wyjaśnienia, Tylko czemu mnie nikt o tym wcześniej nie powiadomił? Przed nikim nie zobligowałam się do składania kiedykolwiek dodatkowych wyjaśnień . Dlatego jako osoba dorosła i kompetentna nie rozumiem wynikłych teraz nagle w tej sprawie pretensji. Wystarczyło zadzwonić, napisać maila, czy komuś przekazać informację o takiej konieczności Nie mam nic do ukrycia.
W Rudce oficjalnie przekazałam wszelkie związane z klubem dokumenty. Wraz z zeszytem gdzie były informacje dotyczące składek, sprzedaży gadżetów, koszty... To, że ktoś mówiąc o tym za plecami (bo nikt mi nie powiedział tego w prost) uważa, że coś tam jest sfałszowane, niedopisane, czy nie prawdziwe- nic nie poradzę. Przede wszystkim w moim interesie jest wyjaśnić te pretensje.

Swego czasu, ,zgadzając się przyjąć oficjalnie, pełnienie jakiejś funkcji w zarządzie ptm wiedziałam ,że będę jak to określasz osobą publiczną. Miałam świadomość ryzyka z tym związanego. Bo jak wiadomo osoby "znane" zawsze mają swoich zwolenników i przeciwników,
Tym bardziej , że osoby związane z ptm , zarówno przede mną jak i za mojej kadencji - zawsze były obgadywane. Zarzucano im mniej, czy bardziej zasadnie : albo brak działań, albo błędne działania, albo jakieś malwersacje.

Bez obrazy. Nie musisz pouczać mnie o konieczności wyjaśnienia zaistniałej sytuacji i konsekwencji braku tego wyjaśnienia. Pisze parokrotnie w poprzednich postach , że się nie ukrywam i trzeba wreszcie dokonać ostatecznych rozliczeń.

To też by było na tyle. Myślę, że już niebawem wszyscy doczekają się stosownych wyjaśnień ze strony osób , które tych wyjaśnień powinny udzielić.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2011, 17:27 przez Ania-westfalia, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
t90
Administrator
Administrator
Zodiac: Leo

Postautor: t90 » 19 cze 2011, 17:22

SUPER!

Myślę, że wszyscy "kibice" czekali na tak stonowaną i konstruktywną deklarację!

Pozostało tylko poczekać i zobaczyć co dalej. Bo o ile sam się nie zrzeszam, to zawsze kibicuję tego rodzaju przedsięwzięciom.

T3 '86 1.6D (CS) -> 1.7D (KY) -> 1.9TD (AAZ + BOOSTPIN 1,6TD) + 3H -> AAP (agonia, kto go przytuli?)
T3 '90 2.1 (SS) na podtlenku LPG w sekwencji + ASL

Trzeba myśleć praktycznie, dopóki nie przyjdzie czas, że można już zacząć myśleć niepraktycznie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Awatar użytkownika
dreg35
Administrator
Administrator
Zodiac: Aquarius

Postautor: dreg35 » 20 cze 2011, 18:55

"Powiem krótko.
Anka i ja to dobrze skonstruowana całość, więc nie ma znaczenia które z nas pisze z jakiego konta.
Tym bardziej, że pretensje w podtekście tyczą na obojga.
Co do pozostałej kwestii :
Nie chowam głowy w piasek, bo nie mam sobie nic do zarzucenia i chętnie rozwieję twoje wątpliwości przy najbliższej nadającej się do tego ok"

dalej nie chce mi się przytaczać całości wypowiedzi nie wiadomo do końca czyjej... ale powiem krótko ja też współtworzyłem przyczepę i jak tylko spotykam
Roberta to z nim rozmawiam, wydaje mi się że normalnie a uważam że nie byliście ok i nie było za waszej kadencji rozliczeń z środków zbieranych przez was co już niejednokrotnie wam mówiłem i co było i jest powodem mojego dystansu i mniejszego zaangażowania w działalność PTM... a w 2010 kiedy rezygnowaliście to chyba między innymi z powodu braku rozliczenia i zawalenia sprawy strony... również nie nazwałbym tego rozliczeniem tylko zdaniem tego co zaczęło wam zawadzać...
żeby uświadomić "wam" różnice w rozumieniu współpracy i współtworzenia spytam o tablice pod numerami grilobusa?
ja brałem udział w jego tworzeniu
ja zalegalizowałem go dla dobra ogółu i proponowałem zrobienie tegoż wcześniej nawet na kliku właścicieli ale to Robert był obrażony że jest tylko na mnie mimo ze u mnie na placu nie stał ani razu ale to "wy" zmieniacie zasady jak wam się podoba...
czy firma której reklama pojawiła się nagle brała w tym udział?
naprawdę jestem trochę zdziwiony tak dobrym "waszym" samopoczuciem...
bo ja zdecydowanie odczułem zmianę waszych nastrojów w stosunku do mojej osoby ale to już pewnie inny temat...
w 2010 nie zostałem przez was powiadomiony o spotkaniu rozliczeniowym jak i wielu innych członków... do tej pory takie rozliczenia były trochę inaczej przeprowadzane ale pewnie czepiam się formy...

faktycznie szkoda klepać... może kiedyś się jeszcze spotkamy... choć po tym co przeczytałem niczego to nie zmieni bo wasze samopoczucie dobrego wywiązania się nie zmieni się...
a tak chciałem żeby to forum które również finansuje zajęło się tylko sprawami busów i przyszłości... nie jakiegoś klubu czy stowarzyszenia :banghead:
ja kończę na ten temat na forum czekając na spotkanie ...

przeniosłem bo tu jest lepsze miejsce...

dreg35@forum.busomania.pl ale lepiej pisać na dreg35@wp.pl częściej zaglądam... lub dar.dreg35@gmail.com

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Forum tylko dla zalogowanych”